תומר

תומר סגמן

לפני 20 שנה, תומר סגמן מנכ"ל ובעלי אינווז'ן  הקים את החברה, אחרי מספר שנים בהם עסק בתחום בחברות מתחרות.  בשנת 2000 הושקה מחדש החברה בשם "אינווז'ן" עם חזון מעודכן שבמרכזו הפיכת חברת ההפקות לסוכנות לשיווק חוויתי, תחת הסלוגן "מחברים בין אנשים לריגושים".

פלג רפפורט

הצטרף בשנת 2015 ולקח על עצמו את תפקיד המנהל הטכני ואחראי על כלל שלבי ההפקה בפועל וההקמות בשטח. פלג שימש כמנהל היחידה לכנסים ולאירועים מיוחדים בחברת פרומרקט ולפני כן כמנכ"ל EXP. לפלג ניסיון של יותר מ-25 שנה בתחום ההפקה ומאחוריו יותר מ-2,000 אירועים. פלג היה אחראי, בין היתר, בהפקת ועידות הנשיא הראשונות לכל נושאי הבטיחות, הטכני והרישוי בקשר הדוק עם הרשויות השונות והמשטרה. פלג מקצועי, שירותי, ובעל ניסיון ומיומן באירועים של עשרות אלפי משתתפים, בשידורים חיים ובאירועים ענק, מתגלגלים וקבועים. 

גדעון גל

2020 הביאה איתה שני שינויים: הראשון היה הגעתה של הקורונה ואיתה המעבר של עולם האירועים (ושלנו) למרחב הדיגיטלי, והשני – גדעון הצטרף אלינו כדי להוביל את מערך הפתרונות הדיגיטליים של אינוויז'ן.

גדעון הגיע עם שנים רבות של ניסיון בניהול פרויקטים ופיתוח עסקי בחברות תוכנה בינלאומיות, ועם תשוקה לטכנולוגיה וחדשנות.

רננה צ'צ'יק

הבייבי של החבורה, בת 25 הגיעה לעולם ההפקה דרך אינוויז'ן. התחילה כעוזרת מפיקה ותוך שלושה חודשים התקדמה להיות מפיקת בעצמה. בזמן הקצר שבו היא נמצאת בחברה, היא נגעה בלא מעט פרויקטים, כנסים ואירועי ענק.  לרננה חשובה המקצועיות בכל משימה שהיא עושה ולהפוך כל לימון ללימונדה.

רגב ספיר

את יחידת ההפקה מוביל ומנהל רגב ספיר  ששימש במשך שנים רבות כסמנכ"ל ארגון ותפעול של רשת בתי חינוך "דרור" ובעברו ביצע תפקידי רכזות, גזברות גיוס משאבים ולוגיסטיקה. רגב מוביל את צוות ההפקה של המשרד ומנצח על כלל הפרויקטים והוצאתם לפועל.